KONST / Litografier / Färglitografi 14024327

nr 1402 4327

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 90/110, daterad -86, yttermått inklusive ram: 56x70 cm

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:07:25

2/6 19:18:09 1      100 kr
7/6 19:02:24 2      Vinnande bud

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson